O mnie

Dorota Gradzińska
psycholog, psychoterapeuta
tel. 793 542 530

Psychoterapię indywidualną osób dorosłych prowadzę od 2008 roku, grupy terapeutyczne od 2016 roku. Pracuję w nurcie psychodynamicznym, korzystając z dorobku Nancy Williams i Glena Gabbarda oraz innych miłośników psychoterapii. Jestem członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Pracuję w Zespole psychoterapeutów i indywidualnie. Moi superwizorzy posiadają certyfikaty PTP oraz towarzystw psychoanalitycznych.
Wcześniej pracowałam prowadząc treningi, warsztaty i szkolenia dla grup oraz firm, głównie z zakresu umiejętności interpersonalnych oraz w poradniach publicznych i prywatnych.

Ukończyłam psychologię na SWPS (2007), resocjalizację na APS (1995), podstawowe szkolenie z terapii systemowej rodziny(Krakowski Ośrodek Szkoleń Systemowych, 1998), czteroletnie podyplomowe Studium Psychoterapii (SPCh, 2011) oraz liczne szkolenia z psychoterapii m.in. – grupowej „Żywa Nadzieja”, psychodynamicznej „Łódź Podwodna” (Mazowieckie Centrum Psychodynamiczne). Odbyłam trzymiesięczny staż kliniczny w Centrum Psychoterapii przy ul. Dolnej (filia Szpitala Psychiatrycznego przy Nowowiejskiej). W 2017 roku ukończyłam staż na oddziale psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego. Obecnie zbliżam się do uzyskania certyfikatu EAP oraz PTP, pracując stale z pacjentami indywidualnymi.

Możliwość rozwoju ku pełni zawsze była moją pasją i dlatego po wielu latach szkoleń wybrałam zawód psychoterapeuty, który uważam za moje życiowe powołanie i pasjonującą pracę. Architektura ludzkiego wnętrza, złożoność natury ludzkiej, osobowość człowieka i jego możliwości rozwoju ku wolności, miłości i radości życia, a także zdolność człowieka do radzenia sobie z przeciwnościami losu i cierpieniem jest przedmiotem moich rozważań.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *